Duben 2014

Yes! Stěhování!

21. dubna 2014 v 14:52 | Slečna A.
Děvčata, přišla jsem na to! Cítím se skvěle a hrozně chytře jo, bacha na mě! :D

No, ještě budu muset hooodně, hooodně koumat co tam mám a nemám dělat, takže hádám, že tak celej květen to bude takové rozestavěné :D Nicméně, od nynějška mě najdete na nové adrese :)


Budu převelice ráda, pokud se mnou zůstanete v kontaktu, ale je to samozřejmě na Vás :) Kdo stojí o to, zůstat spřátelen, udělá mi radost :) Já s Vámi všemi samozřejmě i nadále počítám a hned jak si najdu zase chvilku času, tak vytvořím rubriku oblíbených blogů a pěkně vás tam fláknu :))

Mějte se famfárově, já se jdu učit :D

Jackpot! Blogspot!

21. dubna 2014 v 9:57 | Slečna A. | 
To si tak prokrastinujete a čtete nějakej článek na blogspotu. Tak si jen tak vyzkoušíte ho znova založit. A ono se to najednou povede :D (fakt skvělý, zrovna ve zkouškovém, kdy nemám absolutně čas :D)

Nicméně, absolutně nevím, co s tím mám dělat :D Někdo ochoten mi poradit třeba jak vytvořit rubriky a tak? :) Nebo nevíte o nějakém odkaze, kde by někdo třeba měl nějakej návod, jak na blogspotu fungovat? :))

Díky :))

Omluvenka - zase.

16. dubna 2014 v 13:18 | Slečna A. | 
Opět omluvenka.

Už je to se mnou hrozné. Já to vím. Ale začalo zkouškové. Hrozné nervy, málo spánku. Až bude za mnou tato zkouška, tak se ozvu. Za prvé musím udělat shrnutí k článku "Kým budu za tři měsíce", což by mělo být 24. dubna :) Doufám, že přežijete, když článek napíšu až 29. :D To je termín oné zkoušky :)

Děkuji Vám moc za Vaši trpělivost! Děkuji taky moc za komentáře k předchozímu článku! :)
Pokud někoho přestane bavit na mě věčně čekat, pochopím to. Ale díky všem, co se mnou mají tu trpělivost a tyhle moje omluvenky přijmou a odpustí mi :)

Jinak ve zkratce - tento týden mi končí permice ve fitku - těším se, až začnu zase více plavat (byla jsem minulý týden a 1400 metrů jsem zvládla! :) ), běhat, bruslit, jezdit na kole, začnu znova cvičit NTC, vyzkouším nějaké yt workouty :)) Dlabu krásně překrásně :D Nebudu lhát, tak každej druhej den mám kostičku hořké čokolády a každej víkend mám mléčnou oříškovou :D Do toho snad každý víkend doma peču nějakou zdravou dobrotu - baví mě to, chutná mi to a výčitky mít nemusím :) Váha? 67 kilo :) Cítím se skvěle, krásně. Lidé se za mnou otáčí, kluci se na mě usmívaj - co ještě chtít? :D Navíc - ano, vešla jsem se do mamčiných kalhot! :D

No, takže Vám sem ještě mrsknu aktuální foto v těch mámině gaťkách a povalím šrotit. Je toho hrozně moc a já vůbec nestíhám. Omlouvám se tedy, že nemám ani tušení, jak se teď vlastně máte, jak Vám to jde a tak podobně, ale věřte mi - pořád na Vás myslím, posílám pozitivní energii a držím Vám palce ve Vašem snažení! Držte se svého snu! Nevzdávejte se! Makejte! :)

Vaše Andy Áčko :))


Prdel nakopávající motivace, aneb Áčko před půl rokem a dnes!

4. dubna 2014 v 22:24 | Slečna A. | 
Tak jo krásky,

chtěla jsem si to pro sebe ještě chvíli nechat a zvažovala jsem, jeslti to zveřejním, nebo ne. Ale, nemůžu. Nemůžu už si to pro sebe déle nechat. To prostě nejde. To prostě musíte vidět. A tohle Vás má co? Tohle Vás má řádně nakopnout!

Ať mi nikdo neříká, že o nejde! Jde! Musíte chtít! Udělat pro to vše. Být ochotné něco obětovat. Být silné. Chtít. Toužit. Makat!

Holky, to co uvidíte(a teď myslím fotku napravo aneb "PO"), to je postava, ke které jsem se prožrala! Takže si pamatujte - hlavně dobře dlabat! O tom to je. Pohyb je důležitý, ale ne důležitější, než to, co vaše tělo příjme otvorem ústním ;)
Makejte. Milujte se. Snažte se. Vydržte!
Jsem s Vámi. Držím Vám palce.

Tak jo. Stydím se za to. Opravdu se stydím za to, jak jsem vypada i za to, kým jsem byla. Tahle změna, kterou jsem prošla, to nebyla změna jen mého zevnějšku, ale kompletní změna mě. Mého vnímmání a pohledu na svět. Mého postoje, mých názorů, všeho. A jsem za to neskutečně ráda. Jsem šťastná.

So, here it is!

Ano, opravdu je na fotkách vlevo a vpravo ta stejná holka. Opravdu, nekecám.
První fotka je z léta, z července. Druhá fotka je 21. září - tady začínal semestr a tady jsem taky začínala já. Třetí fotka je 3 týdny stará. Fotka poslední (ano, slíbená fotka v minisukni :D) je z pondělí.
Takže... tady to vidíte.

A co teď? Teď dostat dolů ještě tak 5 kilo a pak jen pěkně a spokojeně makat. Být zdravá. Cvičit. Zdravě jíst. Být šťastná. Mít se ráda.

Mějte se taky rády ♥
A nezapomínejte! Děláte to pro sebe, ne pro ostatní! Ale pro Vaše zdraví, Vaši krásu, Váš dobrý pocit!
Stojíte si za to, věřte mi!

PS: Už dlouho přemýšlím, že se přestěhuji na blogspot a už jsem si tam chtěla ten blog založit, ale nejde mi to a já nevím proč. Mohl by mi někdo z Vás, kdo tam funguje poradit? :))

Všemi známá, všemi opěvovaná - Jillian Michaels

4. dubna 2014 v 11:02 | Slečna A. |  Cvičení
... a u mě tomu není jinak.
Já ji mám taky moc ráda! :)
Tahle krásná slečna provázela mé začátky.
Teda, ne ty úplné. Kdybych s ní začala na té váze, na které jsem byla s tou kondičkou, kterou jsem měla, tak s hubnutím skončím asi tak po týdnu :D Znám se :D Ale když už jsem měla dva měsíce za sebou, nějaké kilčo dole, nějaké návyky už zažité, přišla ona a pěkně mě nakopla!

Neznáte ji? Ale to je chyba! Na internetu jsem našla fotku, ukazující její proměnu. Tím u mě narostla její obliba - viděla jsem, že něco dokázala a tím pádem, že i já můžu něco dokázat!

Čumíte? No já hlavně po té fotce napravo slintám. Ano, to je můj cíl! Já se do té ženské prostě zamilovala! Má skvělou postavu, skvěle vypadá a je mi hrozně sympatická! Sleduju ji na facebooku, znám nějaká videa, odebírám nějaké news na mail od ní. A prostě - je skvělá, je úžasná :D Chtěla bych tu postavu i ten obličej :D
Ale ne dobře, mám se ráda samozřejmě :)
Ale je úžasná.

Nicméně, už jsem Vám ji představila, svěřila se se svou posedlostí :D A teď, co cvičit? Má toho spoustu, jako fakt spoustu. A já se chystám to všechno vyzkoušet!
Já ale cvičila zatím jen výzvu. A ještě k tomu ne tak jak by se měla - časové možnosti. Takže když jsem byla přes týden na koleji, tak jsem si zašla 2x týdně na bazén a pak když jsem dojela na pátek, sobotu a neděli domů, tak to byla ta chvíle, kdy jsem cvičila 30 days shread. A váha co? Váha šla krásně dolů - ale to samy víte, jak to v tom zimním semestru sypalo :D
Jinak se to má ale cvičit tak, že 10 dní cvičíte 1 lvl, 10 dní druhý a 10 dní ten třetí :) Osobně ale doporučuji si jednou týdně dopřát rest day! Ty svaly někdy odpočívat musí, aby mohly růst :)

Pamatuju si, když jsem tu o ní jednou psala a ThinJill to pak zkoušela a říkala, že je to pro ní prostě málo. Pro mě teď už taky. Ale do začátku skvělý! A nebo si to dát třeba před nějakým kardiem (jako dát si Jill a pak si půl hodinky zaběhat na orbitracku - proč ne? :))

Takže kdo to nezná a chce to zkusit, tak tady video - první level :) A youtube Vás pak už odkáže na ty další. Případně pohledat na uloz.to - myslím, že se tam dají stáhnout všechny její workouty.
Tak ať Vám to pěkně šlape! A cvičíme, cvičíme!! :)


Ale stále mějte na paměti - 70 % strava, 30 % pohyb! ;)