Změna kabátu

8. března 2014 v 22:13 | Slečna A. | 
Tak změny už započaly :) Zatím je to všechno takové rozestavěné. Občas se vám tu teď ukážou články, které slouží pouze jako rozcestníky, abych mohla vytvořit rubriky, které odteď budou nahoře pod záhlavím. A ještě s tím budu chvíli šachovat, než zjistím co a jak :) Už si vůbec nepamatuju, jak se design tvoří :D A to jsem jich za svůj život udělala jó hodně :D
Nicméně, barvičky mi dělaj radost. Je to takové jarní, veselé :) Ten předtím mě nebavil. Byl takový nudný a pesimistický.
Tohle je lepší :) Září z toho něco pozitivního, co myslíte? :))

Jinak, dneska to bylo šílené. Můj jídelníček taktéž. (edit: špatně na tom jídelníčku není skladba, ale časové rozvržení. Omlouvám se, pokud to někdo pochopil tak, že si stěžuju na to co jsem snědla. Jediné co bych ráda, i doma vydržela bez sladkého :D Ovšem s tím stále bojuju)
Ráno jsem vstala a dala si k snídani ovesnou kaši s mandlema. Víkendová klasika. Udělala jsem něco málo do školy (něco hodně málo), chvíli prokrastinovala a najednou bylo půl desáté. Tak jsem si dala třetinu pomela a že si jdeme se ségrou zaběhat. No ale že si předtím doma trochu ještě zacvičíme, než vyběhneme. Co čert nechtěl, ségra při cvičení upadla a jelo se na pohotovost. Na pohotovosti jsme strávili asi čtyři hodiny. Domů jsme dojeli tak o půl třetí a tak než se udělal oběd, jedla jsem ve tři. Ve 12 jsem ale na tej pohotovosti už měla takovej hlad, že jsem si koupila kafe z automatu (ve kterém bylo hromada cukru, protože jsem prvně vynulovala cukr a pak až si objednala kafe a nedošlo mi, že pak se mi tam ten cukr znovu navolí), abych dostala alespoň něco teplého do žaludku. No ve tři jsem si teda dala brambor se špenátem a vajíčkem, protože jsem se na to moc těšila. A pak co že. No neudělal ajsem nic. Udělala jsem si smoothie z červené řepy, půl jablka a mrkve. Dala jsem si asi 40 minutovou procházku se ségrou, která teď chudák má zakázaný veškerý sport. Došly jsme domů a kolem šesti jsem snědla půl celozrnné bagety se šunkou a sýrem a kouskem okurky. Jo někdy mezitím jsem ještě snědla 2 kostičky čokolády a jednu kostičku hořké čokolády. No pak že jdu dělat něco do školy. Místo toho jsem dělala na blogu :D Tak jsem si vymyslela ten novej design a že půjdu upéct brownies. Těště se na recept, brzy bude! :) Tak jsme se chvíli s tátou handrkovali v kuchyni, protože on pekl pizzu. A protože už tak byl můj jídelníček dneska takovej šílenej a rozházenej a já na tvaroh vůbec neměla chuť, tak jsem podlehla nabídce už na podruhé. A tak osminka pizzy byla má druhá večeře kolem osmé večer. No a ještě jsem dnes při pečení vypila asi tak 1 dcl portského vína.

Víte, moje motivace teď tak nějak upadá a dokud asi v pondělí nedojdou výsledky, tak nebude úplně nej. Žít zdravě - to ano, to je opravdu cesta, kterou jsem se vydala po zbytek života. Ale nebaví mě měsíc se snažit zhubnout a vidět na váze že buď stojí, nebo občas i vyskočí o půl kila hore. A tak jsem si řekla, že si ten kousek pizzy i tu skleničku vína mohu dopřát :) Zítra to bude lepší zase si myslím :) Nebudu nikde trčet do tří do odpoledne. A budu se muset pořádně učit, protože dnes jsem neudělala absolutně nic. Tak to budu muset dohnat. A budu si muset dát orbitrack, protože včera i dnes mám za sebou jen krátkou procházku svižnější chůzí a jinak nic.

Článek úplně o hovně, já vím :D Ale brzy příjde článek s odhalením autorky (možná :D), pár nových receptů - zatím mám pro vás nachystané dva, ale začalo mě experimentování v kuchyni převelice bavit :) Nějaké cviky. A možná i nějaké ty typy a tak :) Mám nějaké plány s těmito stránkami :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 www.lucy-dreamer.blogspot.cz www.lucy-dreamer.blogspot.cz | Web | 9. března 2014 v 8:58 | Reagovat

kOUKÁM ALE VYPADA TO ZATIM NA DOBRE CESTĚ ) !

2 Magdaléna Magdaléna | Web | 9. března 2014 v 9:25 | Reagovat

:) Koukám, koukám na nový design. Trochu se mi to rozhazuje (mám širší obrazovku PC), ale to se vychytá... Když já dělám design, je to taky na dlouho :)
.
Včera jsem také hřešila... Máma upekla (asi podruhé v mém životě) bábovku, která byla tak skělá, že jsem jí snědla snad půlku. Pak jsem šla na brusle, ale na učení se taky moc nedostalo :) Stejně jako ty doufám ve dnešek :)

3 thinjill thinjill | 9. března 2014 v 9:46 | Reagovat

Panebože, TObě už úplně hrabe...
z tohoto jídla máš jako výčitky...?
Hej už mě to nebaví, ty jsi úpe mimo, prý: Jinak, dneska to bylo šílené. Můj jídelníček taktéž.... ???
Proč jako? Co máš s jídelníčkem...?
Snídat ovesnou kaši je to nejlepší, já ji snídám denně a tak je to správné komplexní sachry a na rozproudění metabol. po ránu. pak máš kosuek ovoce, to je super, ale pořád jako svačina žalsotně málo to já snám holandiu a ještě rohlík s džemem...!
Na oběd jsi měla špenát vajco brambor, super, zdravé vyýživné apak zeleninový nápoj, sice to zase není nic moc jídla, ale budiž a na večeři kousek pizzy, bože, ta jedna osmminka, to je nic... to já bych se navečeřela typu pečivo a třeba celý cottage a tu pizzu dala dva kousky jen tak na chut...
hej chápeš, že ty úplně jíš málo a to tělo už stagnuje...? A řešíš tady kostku čokolády (já ji sním celou a nic se nestane a to nejsem ektomorf, co by si mohl jíst co chce a nepřibral by) Kámo prosím tě, jdeš na to špatně, takhle to nejde, ty už si začínáš vyčítat každé nic... a jíš tak málo, že to je úplně o ničem, už prostě s tímto hubnout nebudeš, na to vem jed...
ty musíš začít cyklovat, jeden den si pojíst cokoliv a pořádně a druhý třeba snížit množství nebo tak, ale s tímhle už se nehneš fakt... Jako to je jisté...
A mě to štve i za tebe, bo vidím jak se snažíš a marně a jen proto, že to děláš špatně, tak nech si poradit a uvidíš, zaručuju Ti že se to pak pohne!

4 Zítra Zítra | Web | 9. března 2014 v 10:12 | Reagovat

Podle toho jídelníčku to vypadá, že jsi nervy měla napnuté jak na drátkách...ale A. velmi ti schvaluji rozhodnutí ke změně životního stylu. Protože, jsem si jistá, ty vlasy dorostou.

Však jen počkej, až půjdeš ven a uvidíš jak je tam krásně, taky s radostí vyběhneš sportovat :) já bych zase nemohla dřít ve fitku na strojích.

5 Zítra Zítra | Web | 9. března 2014 v 10:16 | Reagovat

K designu, moc se mi líbí to jablko vpravo. Jen nevím jak to mají ostatní, ale zelený sloupec mi podkresluje jen část textu. Zbytek je nad téměř bílým pozadím. Trochu mi to znepříjemňuje čtení. Asi je to tím, že odsazení textu je jinak nastavené než je rozložení toho obrázku, co je pod ním.

6 Ko Ky Ko Ky | Web | 9. března 2014 v 15:53 | Reagovat

zatím změna je moc pěkná a celkově si myslím taky bude,už se na to moc a moc těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama